Democratie voor iedereen

Samen leven we in een democratie en rechtsstaat. Maar wat houdt dit precies in? Onder de noemer ‘Democratie voor iedereen’ organiseren we informatiebijeenkomsten waarbij we hier mee aan de slag gaan. De bijeenkomsten zijn gratis aan te vragen door maatschappelijke organisaties en verenigingen.
Voor wie?
De bijeenkomsten zijn bedoeld voor mensen die de politiek en de rechtspraak misschien niet op de voet volgen, maar er wel iets meer over zouden willen weten. Denk bijvoorbeeld aan bezoekers van buurthuizen, verenigingsleden en nieuwe Nederlanders, zoals statushouders en inburgeraars.
Maatschappelijke organisaties zoals buurthuizen, taalcafés, verenigingen en bibliotheken kunnen gratis bijeenkomsten aanvragen. Voor iedere bijeenkomst zijn er wel praktische zaken waar rekening mee gehouden moet worden. Hierover lees je meer op de pagina van iedere bijeenkomst.
Bijeenkomsten
We bieden verschillende bijeenkomsten aan. Hieronder vind je een overzicht. De bijeenkomsten zijn te reserveren via reserveer.prodemos.nl.
Verkiezingsbijeenkomst Tweede Kamerverkiezing 2023

Cirkel van democratie

Recht voor iedereen

Politiek voor nieuwe Nederlanders

Democracity voor nieuwe Nederlanders

Wijkcafé Gedeelde waarden

De bijeenkomsten zijn te reserveren via reserveer.prodemos.nl.