Corona-update 25 februari 2021

Naar aanleiding van de persconferentie en de verlenging van de lockdown wordt de stopzetting van onze fysieke programma’s verlengd tot en met in ieder geval maandag 5 april 2021. Als organisatie vinden we het niet verantwoord en is het ook niet toegestaan om nu schoolklassen naar Den Haag te laten komen, dagjesmensen rond te leiden op het Binnenhof of om onze gastdocenten het land in te sturen.
Dit betekent het volgende:
- De sluiting van Politiek Den Haag voor Scholen wordt verlengd tot en met 5 april 2021.
- De fysieke gastlessen Op Locatie en in de klas worden voor dezelfde periode geannuleerd.
- Het Bezoekerscentrum in Den Haag blijft gesloten tot en met april 2021.
Ons aanbod de komende weken:
- Online gastlessen voor vo en mbo: we benaderen scholen met de vraag of ze hun programma willen omboeken naar een online gastles. Ook onderwijsinstellingen die geen fysiek programma hebben geboekt kunnen gebruik maken van dit online aanbod.
- Actualiteitendebat: Over de invloed van sociale media op de aankomende verkiezingen op woensdag 3 maart.
- De online Stem jij Ook?-workshop voor mensen met een lichte verstandelijke beperking op woensdag 10 maart.
Eind maart bekijken we of een (gedeeltelijke) heropening mogelijk is. We houden je via de website en onze social mediakanalen op de hoogte!
Laatste Nieuws

9 september 2025
Leerlingen reiken Derde Kamerkoffertjes uit aan Kamerleden

2 september 2025
ProDemos luidt nieuwe schooljaar in met Democracity in Tilburg

19 augustus 2025
Schrijf je klas vanaf 30 september of 7 oktober in voor een programma in Den Haag in januari t/m juli 2026

14 augustus 2025